W końcu się udało zapewnić środki finansowe na jeden z pierwszych planowanych projektów PTCA. Oddział alergologii w Rabce-Zdroju otrzyma nowy kącik TV oraz czytelnię z darmowym internetem dla dzieci przebywających na oddziale.

Już dawno temu , Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych wymarzyło sobie aby zorganizować w tak lubianym przez naszych Członków, Rabczeńskim oddziale alergologii, kącik telewizyjny, czytelnię i miejsce wypoczynku dla naszych milusińskich, którzy wraz z rodzicami spędzają czas w tej placówce, podczas różnego rodzaju badań diagnostycznych oraz hospitalizacji.

To jest wiadomość z ostatniej chwili. W dniu dzisiejszym PTCA otrzymało informację o wygranej w konkursie grantowym, organizowanym przez Kulczyk Foundation. Dzięki środkom pozyskanym ze wspomnianego grantu, PTCA stworzy w oddziale szpitalnym przytulny kącik,  w którym zarówno dzieci jaki rodzice będą mogli odetchnąć, usiąść na wygodnej kanapie, obejrzeć na dużym ekranie bajki, czy też poczytać książki. Wszystko oczywiście w stylu hipoalergicznym i bezpiecznym.

Do projektu, dołączył również nasz Partner Firma BestMedicalBrands, wyłączny dystrybutor w Polsce, wyrobów medycznych marki Comfifast, który sfinansuje dostęp do telewizji cyfrowej w kąciku oraz darmowy internet wi-fi na terenie oddziału.

Już się nie możemy doczekać, aż ruszymy do Rabki-Zdrój i zaczniemy urządzać kącik! O postępach, będziemy informować na bieżąco

 

>>> Podobał się artykuł ? Sprawdź nasz kwartalnik "Atopia" - wszystkie numery, bezpłatnie do pobrania TUTAJ

>>> Chcesz więcej informacji i benefitów od PTCA? Zostań Członkiem PTCA (członkostwo jest bezpłatne). Zarejestruj się  TUTAJ

Udostępnij stronę znajomym