22 czerwca, w ramach Kampanii #zrozumiecazs odbyła się Konferencja Prasowa prezentująca wyniki Raportu na temat sytuacji dorosłych pacjentów z AZS w Polsce.

 

KONFERENCJA PRASOWA

Konferencja prasowa poświęcona sytuacji pacjentów dorosłych dotkniętych atopowym zapaleniem skóry. W konferencji udział wzięli eksperci Kampanii Społecznej #zrozumiecazs: Panie Profesor Joanna Narbutt-Krajowy Konsultant ds. dermatologii i wenerologii, Irena Walecka-Wojewódzki Konsultant ds. dermatologii i wenerologi oraz przedstawiciele organizacji pacjenckich: Pani Dagmara Samselska-Przewodnicząca Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i Hubert Godziątkowski-Prezes Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych.

 

Poza tematami związanymi z podsumowaniem Raportu, Pan Hubert Godziątkowski-Prezes PTCA, przedstawił wyniki badania przeprowadzonego przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych, na temat rzeczywistych kosztów leczenia atopowego zapalenia skóry w Polsce. Ile przeciętny pacjent z AZS wydaje rocznie na leczenie i pielęgnację?, dowiecie się tego z zapisu wideo Konferencji:


>> OBEJRZYJ ZAPIS KONFERENCJI PRASOWEJ NA TEMAT SYTUACJI PACJENTÓW Z AZS W POLSCE

 

 

RAPORT

Poniżej znajdziecie najważniejsze wnioski z "Raportu na temat sytuacji pacjentów dorosłych z AZS w Polsce": 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij stronę znajomym