Kalendarz wydarzeń

Pobierz jako plik iCal

BUDOWA WOLONTARIATU-WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE I PROMOCJA WIEDZY

Od Poniedziałek, 10 Maj 2021
Do Piątek, 30 Grudzień 2022
Odsłon : 2311
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BUDOWA WOLONTARIATU-WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE I PROMOCJA WIEDZYDwuetapowy projekt, dzięki któremu w pierwszym etapie zapewnimy wsparcie psychologiczne dla grupy pacjentów dorosłych (pacjenci z atopowym zapaleniem skóry, egzemą, łuszczycą i innymi dermatozami przewlekłymi) oraz opiekunów pacjentów nieletnich.

Drugim etapem projektu będzie przygotowanie merytoryczne, nauczenie korzystania ze źródeł wiedzy oraz przygotowanie grupy pacjentów i opiekunów-do niesienia pomocy innym potrzebującym. Efektem końcowym projektu będzie stworzenie Grupy Wolontariuszy, którzy za pośrednictwem Infolinii Wsparcia PTCA będą wspierać wiedzą i doświadczeniem innych potrzebujących wsparcia pacjentów i opiekunów dotkniętych dermatozami przewlekłymi.

 


KLIKNIJ W TEN LINK I ZASUBSKRYBUJ ATOPOWY NEWSLETTER (BĘDZIEMY CIĘ NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ O REKRUTACJACH DO KOLEJNYCH AKCJI W RAMACH PROJEKTU #SOSATOPIA!)


 

Miejsce Internet, Online, Infolinia