Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Członków, stworzyliśmy dla Was bazę artykułów poświęconą wyłącznie produktom naturalnym, najczęściej stosowanym w pielęgnacji skóry atopowej.

Internet jest pełen artykułów, opisów, peanów dotyczących cudownych właściwości różnych produktów naturalnych. Nie kwestionujemy dobrych właściwości darów natury. Niemniej wiedza powinna być rzetelna, a opisywane składniki naturalne powinny być pokazywane w sposób obiektywny, pozbawiony marketingowego blichtru i nadużyć sprzedażowych.

Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was o rozbudowywać bazę sprawdzonych produktów naturalnych. Chcemy aby to była "nasza" baza, sprawdzona i rzetelna.

Dlatego też jeśli macie w głowie lub wypróbowaliście z Waszej perspektywy, terapie lub produkty naturalne, które w bazie się nie znalazły, przesyłajcie zgłoszenia na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na pewno napiszemy o tym ciekawe artykuły i zamieścimy w bazie. Najciekawsze rozwiązania, będziemy cyklicznie publikować w naszym kwartalniku "Atopia"

Bazę artykułów znajdziecie klikając w poniższy link:

Wchodzę do bazy artykułów z produktami naturalnymi

Udostępnij stronę znajomym