Drodzy Pacjenci, 

Firma Pierre Fabre Dermo-Cosmetique jako producent produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej, stawiający pacjenta i jego potrzeby w centrum uwagi, chciałaby zaprosić Państwa do bliskiej współpracy, której celem byłoby stworzenie produktów spełniających Państwa oczekiwania.

Oferując szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla wszystkich rodzajów skóry, chcielibyśmy usłyszeć Państwa opinię o ich jakości. Każdy z pacjentów ze skórą wrażliwą, problematyczną,  taką jak na przykład skóra atopowa, przy zakupie nowego produktu, nawet o udowodnionej w badaniach dermatologicznych tolerancji i potwierdzonej klinicznie skuteczności, może doświadczyć niespodziewanej reakcji skórnej – alergicznej lub w wyniku podrażnienia.

 

Wynika to z faktu, iż skóra każdego pacjenta chorującego na schorzenia dermatologiczne  różni się od skóry zdrowego człowieka i w różny sposób może reagować na nowe substancje, jakie wykorzystuje się przy produkcji dermokosmetyków.

 

Niepożądania reakcja skórna może z kolei prowadzić do stresu wynikającego z niezadowolenia z dokonanego zakupu a jednocześnie przyczynić się do utrwalenia złej opinii o producencie. Pacjent bowiem niesłusznie może podejrzewać, że źródłem problemu jest jakość produktu.

Pragnąc uniknąć tego typu sytuacji, we wrześniu tego roku otworzyliśmy w Warszawie pierwszy na świecie salon wystawowy Dermo-Cosme Shop, w którym mogą Państwo   bezpłatnie wypróbować każdy produkt firmy Pierre Fabre Dermo-Cosmetique

 

W naszym salonie  wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie Państwa pytania a także bezpłatnie przeprowadzi (po uprzednim zapisie) badanie kondycji skóry twarzy, głowy i włosów umożliwiające dobór najbardziej odpowiednich dla Państwa produktów pielęgnacyjnych, które zakupić będzie można z 15% rabatem. Dodatkowo, w najtrudniejszych przypadkach, od stycznia 2019 umożliwmy Państwu konsultację online z lekarzem dermatologiem.

 

 

W Pierre-Fabre Dermo-Cosmetique rozumiemy również jak ważne jest budowanie świadomości schorzeń dermatologicznych, edukacja pacjentów i ich rodzin i odpowiednie doradztwo w tym zakresie. Dlatego poza wsparciem w miejscu konsultacji i zakupu produktów, oferujemy Państwu dodatkowo możliwość organizacji spotkań dla 15-osobowych grup w specjalnie dedykowanej do tego sali wykładowej. Ich harmonogram oraz tematykę chcielibyśmy ustalać wspólnie z Państwem.

 

Nasze propozycje to spotkania z lekarzem dermatologiem, dermopsychologiem, pokazy prawidłowej aplikacji emolientów, warsztaty na temat zalet stosowania i aplikacji makijażu medycznego, ale z przyjemnością poznamy inne Państwa potrzeby.

Każda z Państwa sugestii jest mile widziana – jeżeli tylko zechcą się Państwo z nami podzielić swoimi propozycjami, uprzejmie proszę o przesłanie wiadomość e-mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dariusz Kłos

Dyrektor Medyczny

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.

ul. Belwederska 20/22

00-762 Warszawa

 

 

Udostępnij stronę znajomym