Z okazji 4. urodzin Grupy Wsparcia dla rodziców dzieci z AZS, zapraszamy do wspólnej akcji Xera Calm A.D i Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych!

 

Spośród osób, które w komentarzu do postu informującego o Akcji (posty opublikowane na profilu FB PTCA oraz w naszych Grupach Wsparcia), odpowie na pytanie „Jakie są według Ciebie 3 cechy idealnego emolientu?” wybierzemy 100, które otrzyma do przetestowania Xera Calm A.D Balsam uzupełniający lipidy 200 ml. 

 

Sprawdź jak działają emolienty Xera Calm A.D wyposażone od niedawna w nową, sterylną pompkę, która gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę stosowania. Już teraz dzięki nowoczesnemu sterylnemu opakowaniu, zwykłe naciśnięcie na pompkę wystarczy aby przynieść ukojenie skórze Twojego malucha! 

 

Zasady konkursu

  1. Do udziału w konkursie zapraszamy członków PTCA
  2. Odpowiedz na pytanie w komentarzu do postu i wyślij najpóźniej do dnia 10.02.2019 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające poniższe informacje:
  • Imię i nazwisko
  • Adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
  • Wiek osoby, która będzie testować produkt
  • Zgoda na przetwarzanie danych celem realizacji założeń testu (tekst deklaracji znajdziecie w podlinkowanym Regulaminie)
  • Deklaracja wypełnienia ankiety z oceną skuteczności produktów w terminie do 31.03.2019  
  1. Wśród wszystkich nadesłanych do dnia 14.04.2019 ankiet Organizator wybierze również 10 osób, które otrzymają dodatkowo komplementarne produkty do higieny – Olejek uzupełniający lipidy 400 m / Kostkę myjącą 100g 

 

Poniżej w linku znajdziecie Regulamin Akcji 

Podgląd regulaminu

 

 

 

Udostępnij stronę znajomym