Kamapnia Zrozumieć AZS zaproszenie PTCA

10. września, 2019 roku rusza Kampania Społeczna "Zrozumieć AZS".

 

 

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA) jest jednym z partnerów Kampanii, która ma na celu głównie budowanie świadomości choroby w społeczeństwie jak i również walkę ze stereotypami i wykluczeniem pacjentów. Kampanię rozpocznie oficjalnie konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy, pacjentów, partnerów kampanii (w ramach zbudowanej koalicji na rzecz AZS) oraz wybitnych przedstawicieli świata medycznego.
 
Zapraszamy pacjentów i rodziców


Chcielibyśmy też Państwa gorąco zaprosić do udziału w konferencji. Przewidujemy ok 10 miejsc dla pacjentów lub opiekunów pacjentów. Osoby chętne do uczestnictwa, prosimy o rejestrację, zgodnie z wytycznymi na załączonym zaproszeniu. W razie dodatkowych pytań, śmiało kontaktujcie się też z biurem PTCA, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ze strony PTCA, podczas Konferencji wysłuchamy wystąpień:

 

  • Pana Prof. dr hab. n. med. h.c Romana J.Nowickiego - Przewodniczącego Rady Naukowej PTCA (marsz alergiczny, najnowsze wytyczne leczenia AZS)
  • Pana mgr Huberta Godziątkowskiego - Prezesa Zarządu PTCA (główne problemy pacjentów i rodzin dotkniętych AZS)
 
Transmisja wideo z konferencji
Dla osób, które chciałyby obejrzeć konferencję ale nie będą mogły przybyć do Warszawy, PTCA przeprowadzi transmisję online z tego wydarzenia. Transmisja "na żywo" będzie dostępna do obejrzenia w naszej zamkniętej Grupie Wsparcia dla Rodziców Dzieci z AZS, a zgrany zapis wideo, później będzie dostępny w naszym kanale "AtopiaTV", na profilu FB PTCA i udostępniony w Grupach. Poniżej znajdziecie link do Grupy Wsparcia dla Rodziców:

 

KLIK! Wchodzę do Zamkniętej Grupy Wsparcia dla Rodziców
 
Po oficjalnym starcie Kampanii "Zrozumieć AZS", będziemy na bieżąco udostępniać wszelkie materiały.
 
Do zobaczenia i usłyszenia!


Udostępnij stronę znajomym