Dołącz do nas

Rejestracja online jest równoznaczna ze złożeniem deklaracji członkowskiej PTCA. Pełne prawa członkowskie PTCA otrzymuje się po uzyskaniu akceptacji administratora strony, zatwierdzeniu członkostwa przez Zarząd PTCA oraz po opłaceniu stosownej składki członkowskiej. W razie pytań lub problemów skontaktuj się z nami: info@ptca.pl .

W jaki sposób zostać członkiem PTCA – krok po kroku:

KROK 1: Opłać składkę członkowską  - ten krok dotyczy wyłącznie FIRM (Członkowie Wspierający). Jeżeli jesteś osobą fizyczną i chcesz zostać Członkiem Uczestnikiem, pomiń ten krok i przejdź do kolejnego kroku-bezpłatnej rejestracji w PTCA. Jeżeli reprezentujesz Firmę lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą (Członek Wspierający PTCA), przed rejestracją opłać składkę członkowską przelewem. Składka członkowska dla Firm wynosi 800 zł za każdy rok kalendarzowy członkostwa. PTCA wystawia dla Firm Notę Księgową Obciążeniową. Pełne dane do wykonania przelewu tradycyjnego znajdziesz w zakładce "kontakt i dane". Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: „Opłata członkowska PTCA za 1 rok dla "Nazwa Firmy".

KROK 2: Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.

 

Formularz Rejestracyjny

Twoje hasło zostanie przesłane na powyższy adres email.
Po otrzymaniu nowego hasla możesz się zalogować i zmienić hasło na inne.
Wymagane pole | Pole widoczne w profilu | Pole niewidoczne w profilu | Informacja: najedź myszką na ikonkę
Cieszymy się, że jest nas coraz więcej ! - oczekuj od nas wiadomości z hasłem do logowania. Zapisaliśmy też Ciebie do automatycznej subskrypcji naszego Atopowego Newslettera-bądź zawsze na bieżąco z nowościami.

Udostępnij stronę znajomym