mgr Hubert Godziątkowski

Prezes Zarządu PTCA

Redaktor Naczelny "ATOPII"

Pomysłodawca i założyciel PTCA oraz naszych fejsbukowych Grup Wsparcia dla rodziców dzieci z AZS oraz dla dorosłych pacjentów. W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za ogólną strategię rozwoju organizacji oraz projekty o charakterze innowacyjnym i związane z nowoczesnymi technologiami. Pisuje od czasu do czasu do "Atopii" i nieustannie z kimś dyskutuje.

Z wykształcenia ekonomista, MBA w handlu zagranicznym, były nauczyciel akademicki (ekonomia). Obecnie zawodowo prowadzi firmę o profilu medycznym. Gorący orędownik metody mokrych opatrunków w leczeniu AZS. To dzięki jego staraniom Wet Wrap Thrapy pojawiło się w Polsce, co dało nadzieję tysiącom pacjentów na komfort życia, bez świądu i drapania.

 

Prywatnie tata Tymka i Igora. Starszy, Tymek z ciężką atopią i epizodyczną astmą oskrzelową. Hubert bardzo chętnie wspiera innych rodziców i pacjentów, dzieli się wiedzą, mocno współpracuje z kadrą medyczną, szkoli lekarzy w zakresie WWT i wszędzie gdzie może zaszczepia wiedzę o problemach rodzin atopowych w Polsce. Zawsze ma coś do powiedzenia. 

 

Hobbystycznie większość swojego życia poświęcił hokejowi na lodzie. Najpierw jako zawodnik reprezentacji Polski, potem sędzia międzynarodowy i w końcu obserwator międzynarodowy. Przez 12 lat pracował społecznie jako szef szkolenia polskich sędziów. Autor 3 kolejnych polskich edycji "Przepisów gry w hokeja na lodzie" oraz wielu poradników i wdrożeń nowoczesnych systemów oceny. Hubert zawsze "mówi jak jest".

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 504 415 416

 

Udostępnij stronę znajomym