pomoc dla rodzin z azs epidemia koronawirusa

Wystartujemy z Projektem wsparcia dla rodzin i pacjentów z AZS

#SOSatopia #KonsultantKrajowyDermatologii #PTCA #Sanofi #CompassPR #HrabiaChceJeść #FundacjaAlabaster #KoalicjaSkinHub

 

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami prasowymi i apelami Konsultanta Krajowego ds. Dermatologii Pani Profesor Joanna Narbutt oraz Prezesa Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych- Hubert Godziątkowski, ponad 30% pacjentów z Atopowym Zapaleniem Skóry ( pacjenci ze zdiagnozowaną współistniejącą Astmą)- zalicza się do grupy podwyższonego ryzyka zakażeniem koronawirusem.

Czytaj artykuł w portalu "Na Temat"

 

Dodatkowo biorąc pod uwagę ekstraordynaryjną sytuację związaną z ogłoszonym stanem epidemii, PTCA wraz z przyjaciółmi zdecydowało się uruchomić w trybie pilnym Projekt wsparcia rodzin atopowych, pod roboczą nazwą 🆘"SOSatopia". Projekt merytorycznie wspiera Krajowy Konsultant ds. Dermatologii.

 

 JAK PLANUJEMY POMAGAĆ

 

🎯 Regularne wideoczaty z lekarzami dermatologami, alergologami, pulmonologami, psychologami;

 

🎯 Webinary tematyczne ze specjalistami

 

🎯 Uruchomienie dedykowanej INFOLINII (pomoc w zakresie utrudnień z dostępem do wizyt lekarskich, leków, rzetelnej wiedzy)

 

🎯 Regularne publikacje wideo z przepisami kulinarnymi, poradami o zdrowej żywności itp

 

🎯 Wsparcie produktowe oraz pomoc w refinansowaniu leczenia dla najbardziej potrzebujących

 

Katalog form wsparcia pozostawiamy otwarty, zależnie od Waszych preferencji i Partnerów, którzy dołączą do Projektu Wsparcia.

 

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!


Udostępniajcie ten artykuł znajomym, a przede wszystkim KOMENTUJCIE na fejsbuku i wpisujcie Wasze pomysły na ciekawe formy wsparcia, których nie wymieniliśmy, a które powinny się znaleźć w katalogu planowanych aktywności-to ważne-najlepsza pomoc to taka, której oczekujemy!

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I ZAPRASZAMY DO PROJEKTU!

 

Chcielibyśmy na tym etapie podziękować naszym przyjaciołom, organizacjom, które na ten moment wyraziły wolę bezinteresownego wsparcia:

 

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych

Fundacja Alabaster

SkinHub - Koalicja na Rzecz Dermatoz Niezakaźnych i Alergii

Sanofi

hrabia_chce_jesc

Compass PR

 

 

Jednocześnie furtka dla każdej formy wsparcia 🆘 #SOSatopia pozostaje otwarta. Zapraszamy organizacje, Firmy, Partnerów PTCA do przyłączania się do tej inicjatywy-każda pomoc i każdy dodatkowy "klocek" obudowujący wsparcie-bezcenny. Chcecie pomóc? piszcie na 📭 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do bezpłatnego Atopowego Newslettera!

Zapisuję się do Newslettera

Udostępnij stronę znajomym