2 kwietnia (czwartek), o godzinie 16.00 startujemy z wideoczatem w ramach Projektu SOS Atopia! Naszymi gośćmi będą Panie Profesor Joanna Narbutt oraz Profesor Aleksandra Lesiak. Zapraszamy.

 

OBEJRZYJ ZAPIS WIDEOCZATU #4 

 

 

 

OBEJRZYJ ZAPIS WIDEOCZATU #3 

Wideoczat z lekarzem alergologiem

 

 

OBEJRZYJ ZAPIS WIDEOCZATU #2 

 

 

 

OBEJRZYJ ZAPIS WIDEOCZATU #1

 

Bądź z nami 2. kwietnia od 16.00!

 

Projekt SOS Atopia! nabiera tempa. Już jutro na profilu fejsbukowym PTCA, przeprowadzimy dla wszystkich atopowych Pacjentów oraz Opiekunów małych pacjentów, specjalny wideoczat z profesjonalistami. Na żywo nadawać będą dla nas: Pani Profesor Joanna Narbutt (Krajowy Konsultant ds. Dermatologii) oraz Pani Profesor Aleksandra Lesiak - z Kliniki Dermatologii Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.
 
Panie Profesor, na żywo będą odpowiadać na Wasze pytania, związane ze wszystkim co wiąże się z leczeniem oraz opieką nad pacjentami atopowymi-również w aspekcie obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z epidemią koronawirusa.

 

Bądźcie z nami, przypominamy 2 kwietnia (czwartek), startujemy o godzinie 16.00 ! 
Wideo Czat będziemy emitować na profilu fejsbukowym Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych. Na profil PTCA możecie wejść klikając w podświetlony link lub klikając w poniższy obrazek.


 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I ZAPRASZAMY DO PROJEKTU!

Chcielibyśmy na tym etapie podziękować naszym przyjaciołom, organizacjom, które na ten moment wyraziły wolę bezinteresownego wsparcia:

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych

Fundacja Alabaster

SkinHub - Koalicja na Rzecz Dermatoz Niezakaźnych i Alergii

Sanofi

hrabia_chce_jesc

Compass PR

Narbutt-Lesiak razem dla dermatologii

 

 

Jednocześnie furtka dla każdej formy wsparcia 🆘 #SOSatopia pozostaje otwarta. Zapraszamy organizacje, Firmy, Partnerów PTCA do przyłączania się do tej inicjatywy-każda pomoc i każdy dodatkowy "klocek" obudowujący wsparcie-bezcenny. Chcecie pomóc? piszcie na 📭 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się do bezpłatnego Atopowego Newslettera!

Zapisuję się do Newslettera 

Udostępnij stronę znajomym