Wideo czat z prof. Joanną Narbutt i prof. Aleksandrą Lesiak

Aktywności Projektu #SOSatopia!
Data: 03.04.2020 godz. 16.00

2 kwietnia (czwartek), o godzinie 16.00 startujemy z wideoczatem w ramach Projektu SOS Atopia! Naszymi gośćmi będą Panie Profesor Joanna Narbutt oraz Profesor Aleksandra Lesiak. Zapraszamy.

 

Obejrzyj zapis wideoczatu #4

 

Obejrzyj zapis wideoczatu #3

 

Obejrzyj zapis wideoczatu #2

 

Obejrzyj zapis wideoczatu #1

 

 

Bądź z nami 2. kwietnia od 16.00!

Projekt SOS Atopia! nabiera tempa. Już jutro na profilu fejsbukowym PTCA, przeprowadzimy dla wszystkich atopowych Pacjentów oraz Opiekunów małych pacjentów, specjalny wideoczat z profesjonalistami. Na żywo nadawać będą dla nas: Pani Profesor Joanna Narbutt (Krajowy Konsultant ds. Dermatologii) oraz Pani Profesor Aleksandra Lesiak – z Kliniki Dermatologii Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.

Panie Profesor, na żywo będą odpowiadać na Wasze pytania, związane ze wszystkim co wiąże się z leczeniem oraz opieką nad pacjentami atopowymi-również w aspekcie obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z epidemią koronawirusa.

Bądźcie z nami, przypominamy 2 kwietnia (czwartek), startujemy o godzinie 16.00 !  Wideo Czat będziemy emitować na profilu fejsbukowym Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych. Na profil PTCA możecie wejść klikając w podświetlony link lub klikając w poniższy obrazek.

 

 

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do projektu!

Chcielibyśmy na tym etapie podziękować naszym przyjaciołom, organizacjom, które na ten moment wyraziły wolę bezinteresownego wsparcia:

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych
Fundacja Alabaster
SkinHub – Koalicja na Rzecz Dermatoz Niezakaźnych i Alergii
Sanofi
hrabia_chce_jesc
Compass PR
Narbutt-Lesiak razem dla dermatologii

Jednocześnie furtka dla każdej formy wsparcia ? #SOSatopia pozostaje otwarta. Zapraszamy organizacje, Firmy, Partnerów PTCA do przyłączania się do tej inicjatywy-każda pomoc i każdy dodatkowy „klocek” obudowujący wsparcie-bezcenny. Chcecie pomóc? piszcie na ? info@ptca.pl

Komentarze

Dodaj komentarz