Mamy dla Was listę placówek (z adresami), które realizują Program lekowy leczenia dorosłych z ciężką postacią AZS - leczenie biologiczne dupilumabem. Szczegóły w artykule

Lista placówek realizujących program lekowy dla pacjentów dorosłych z ciężką postacią AZS

W listopadzie ubiegłego roku, na listach refundacyjnych pojawiła się refundacja leczenia biologicznego dla pacjentów dorosłych z ciężką postacią atopowego zapalenia skóry. O tym jakże ważnym dla atopowej społeczności wydarzeniu pisaliśmy TU (klikam i czytam artykuł). Powoli dobiega końca procedura konkursowa, która ma na celu wyłonienie przez NFZ placówek medycznych, które będą realizować Program Lekowy leczenia ciężkiej postaci AZS u osób dorosłych". Choć nie we wszystkich województwach konkursy rozstrzygnięto (trwają weryfikacje wniosków, odwołania itp) to jednak w większości tak. Wiemy jak bardzo wszyscy pacjenci czekają na skuteczne i w 100% refundowane nowoczesne leczenie-dlatego publikujemy pełną listę placówek, w których już można korzystać z leczenia. A są to województwa:

 

- DOLNOŚLĄSKIE

- KUJAWSKO POMORSKIE

- LUBUSKIE

- ŁÓDZKIE

- MAZOWIECKIE

- PODKARPACKIE

- PODLASKIE

- POMORSKIE

- ŚWIĘTOKRZYSKIE

- WARMIŃSKO-MAZURSKIE

- ZACHODNIOPOMORSKI

- LUBELSKIE (NOWE)

 

Będziemy uzupełniać listę o kolejne województwa jak tylko pojawią się rozstrzygnięcia.

 

Przygotowaliśmy dla Was specjalną interaktywną mapę placówek wraz z pełnymi danymi teleadresowymi.

 

Kliknij w mapkę i znajdź placówkę medyczną, która w Twoim województwie realizuje "Program Lekowy-leczenie ciężkiej postaci AZS u dorosłych":

 

 

 

Klik: Tu możesz pobrać pliki z ogłoszeniami zakończonych postępowań dla poszczególnych województw

 

 

Udostępnij stronę znajomym