Dada atopic ze znakiem rekomendacji produktowej PTCA

2019-11-06

Chusteczki nawilżane do skóry atopowej – Dada Atopic ze Znakiem Rekomendacji Produktowej PTCA!

W rodzinie chusteczek Dada pojawiła się nowa propozycja dla wymagającej skóry – Dada Atopic. Produkt dedykowany dzieciom o szczególnie wrażliwej skórze, w tym atopowej, suchej i alergicznej. Nasączone bogatym w składniki pielęgnujące i emolienty balsamem chusteczki, łagodzą podrażnienia i świąd, chroniąc przed przesuszeniem nawet najbardziej wymagającą skórę.

Chusteczki Dada Atopic zawierają znany z działania regenerującego i nawilżającego D-panthenol, nawilżający Olejek ze słodkich migdałów, Kompleks fosfolipidów, wspomagający naturalną barierę lipidową skóry oraz Inulinę – prebiotyk wpływający korzystnie na mikrobiom skóry.

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych towarzyszyło produktowi już od etapu jego projektowania. Członkowie PTCA, w ramach Projektu „Testowania Chusteczek dla Atopików” mieli możliwość przetestowania oraz sprawdzenia chusteczek w akcji (wówczas jeszcze w opakowaniach zastępczych).

Dziś możemy już oficjalnie zakomunikować, że chusteczki nawilżane do skóry atopowej Dada Atopic otrzymały prestiżowy Znak Rekomendacji Produktowej PTCA. Od 11 listopada, produkt będzie dostępny w pierwszej kolejności w sieci sklepów Biedronka. Szukajcie produktów z niebieskim Znakiem Rekomendacji Produktowej PTCA.

Komentarze

Dodaj komentarz