Darmowy internet w Rabce projekt PTCA

2016-11-07
Bardzo   wiele dzieci Członków PTCA, przynajmniej raz było albo prędzej czy później będzie hospitalizowane ( np. diagnostyka) na Oddziale Alergologii i Pulmonologii w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. Darmowy Internet Wi-Fi dla pacjentów i ich opiekunów w Rabce-Zdroju. 
 
Bardzo wiele dzieci Członków PTCA, przynajmniej raz było albo prędzej czy później będzie hospitalizowane ( np. diagnostyka) na Oddziale Alergologii i Pulmonologii w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. Czasy są jakie są i oprócz letnich atrakcji Rabki (np. Park Zdrojowy położony w okolicach szpitala) czy przedszkola przyszpitalnego, dostęp do Internetu wydaje się być sprawą oczywistą. Poza dziećmi, które chętnie buszują po Internecie, grają w gry czy oglądają filmy, także opiekunowie zerkają a to do skrzynki e-mailowej a to do   Grup wsparcia dla rodziców na Fejesbuku. Dlatego też nie mogliśmy podjąć innej decyzji jak sfinansowanie i uruchomienie dostępu do darmowego Internetu Wi-Wi dla małych pacjentów oraz ich opiekunów na terenie Oddziału Alergologii i Pulmonologii Instytutu  w Rabce-Zdrój. Prace instalacyjno-wdrożeniowe wkrótce się rozpoczną. O przebiegu prac i ich zakończeniu, będziemy na bieżąco informować.      
 
Pozdrawiają inicjatorzy akcji:     
Pan Prof. dr hab. n.med. Ryszard Kurzawa Zarząd PTCA
 

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, przyłącz się do nas, zostań członkiem PTCA i bądź już zawsze na bieżąco ! Tu możesz sprawdzić jakie benefity daje członkostwo w PTCA 

Komentarze

Dodaj komentarz