PTCA Hybrydowa Szkoła Atopii

Hybrydowa Szkoła Atopii PTCA-edycja wrześniowa

Warsztaty stacjonarne
Data: 17.09.2023 godz. 11.00
Miejsce: Warszawa Klinika Ambroziak

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych wraz z Partnerami ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w kolejnej edycji Hybrydowej Szkoły Atopii PTCA, w ramach Projektu Akademia Zdrowej Skóry.

Hybrydowa Szkoła Atopii PTCA

Kiedy:

17 września, 2023 r (niedziela)

Gdzie:

  1. Stacjonarnie:

Klinika Ambroziak

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1,

Warszawa

     2. Transmisja w Internecie:

Zapraszamy:

  • Pacjentów dorosłych z AZS oraz opiekunów dzieci z AZS zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa  w warsztatach stacjonarnych, które odbędą się w Warszawie w Klinice Ambroziak. Chętnych do uczestnictwa w edycji stacjonarnej, prosimy o rejestrację za pomocą formularza, który znajdziesz w dolnej części strony. Prosimy mieć na uwadze, że liczba miejsc na warsztatach stacjonarnych jest ograniczona-decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  • Wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w warsztatach stacjonarnych-przeprowadzimy transmisję na żywo z wydarzenia. Nie wymagamy rejestracji, liczba oglądających nieograniczona.

 

Dyrektorka Generalna Pierre Fabre zaprasza na hybrydową szkołę atopii we wrzesniu


 

Klinika Ambroziak zaprasza na Hybrydową Szkołę Atopii PTCA

 

Program Hybrydowej Szkoły Atopii-edycja wrześniowa

11.00 – 11.15  Rejestracja uczestników oraz przedpołudniowa kawa


11.15 – 11.35  Nowoczesne terapie w AZS – refundacja – prezes PTCA Hubert Godziątkowski


11.35 – 12.05  „Rola nowej generacji EMOLIENTÓW PLUS we wsparciu terapii atopowego zapalenia skóry”-prezentacja produktowa Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska.


12.05 – 12.40  „Miejscowe leczenie kortykosteroidami – za i przeciw”- (dr hab. med. Bartłomiej Kwiek, prof. Uła oraz dr n. med. Monika Kałowska, Katarzyna Małkiewicz, lek. specjalista dermatologii i wenerologii)


12.40 – 13.15  „AZS od kuchni” – warsztaty z dietetykiem klinicznym Wiolettą Brzeziną


13.15 – 13.35  Przerwa kawowa + networking


13.35 – 14.20  „Bezradni, czy bezsilni? – moja postawa wobec choroby“– (psycholog Karolina Kawecka, mama córeczek chorujących na AZS )


14.20  Zakończenie, wspólne zdjęcia, wywiady


 

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA NA WRZEŚNIOWĄ EDYCJĘ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA-OSIĄGNELIŚMY MAKSYMALNĄ LICZBĘ UCZESTNIKÓW. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W KOLEJNYCH EDYCJACH ORAZ DO OBEJRZENIA RETRANSMISJI Z WRZEŚNIOWEGO WYDARZENIA (O EMISJI WIDEO POWIADOMIMY W ODDZIELNEJ KOMUNIKACJI).

 


Hybrydowa Szkoła Atopii PTCA wrzesień Partnerzy

Komentarze

Dodaj komentarz