Teraz darmowe członkostwo w PTCA!

2017-12-19

Rośniemy w siłę. Tylko razem możemy więcej! Zostań Członkiem Uczestnikiem naszego Stowarzyszenia, korzystaj z wszystkich benefitów, wszystko bez obowiązku wnoszenia opłat za składki członkowskie

Realizując strategię rozwoju oraz budowy silnej społeczności oraz mając na uwadze umożliwienie maksymalnej ilości rodziców i pacjentów, uczestnictwo w życiu Stowarzyszenia pod nazwą Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych – Zarząd PTCA podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania odpłatności za składki członkowskie dla Członków Uczestników Stowarzyszenia (osoby fizyczne). Tym samym, w praktyce, na dzień dzisiejszy:

– Nowi Członkowie: Warunkiem przystąpienia do Stowarzyszenia (członkostwo) jest złożenie elektronicznej deklaracji członkowskiej oraz akceptacja Członka Kandydata Uchwałą przez Zarząd PTCA – brak konieczności opłacenia składki członkowskiej. Poniżej zamieściliśmy link (przycisk)  do arkusza elektronicznej deklaracji członkowskiej.

– Obecni Członkowie: Zostają zwolnieni z opłacania składek członkowskich za kolejny 2018 rok. Uwaga, PTCA nie zwraca składek opłaconych do dnia dzisiejszego. tj 19 grudnia, 2017 r.

Mamy nadzieję, że decyzja o zawieszeniu składek członkowskich dla Członków Uczestników (osoby fizyczne), korzystnie wpłynie na dalszy rozwój Stowarzyszenia i w istotny sposób wpłynie na przyrost liczby Członków PTCA, co jest warunkiem niezbędnym dla realizacji naszych ambitnych celów i występowania w imieniu całego środowiska atopowych pacjentów i rodziców-mówiąc jednym silnym głosem.

Niedawne awarie w naszej Fejsbukowej Grupie Wsparcia dla rodziców dzieci z AZS, uświadomiły nam jak duże istnieje ryzyko utraty relacji i jak wiele trudności może nastręczyć ponowne budowanie społeczności skupionej wokół zagadnień związanych z chorobami atopowymi. Niewiele brakowało aby nasza już prawie 30-tysięczna społeczność, której istnienie zależy na ten moment od polityk podmiotów trzecich, utraciła zdolność komunikowania i wzajemnego wsparcia. Dlatego tym ważniejsze jest abyśmy budowali swoją własną społeczność skupioną wokół Stowarzyszenia i niezależną od widzimisię oraz zmiennych polityk dostawców technologii komunikowania (Grupy na Fejsbuku). Bądźmy zatem w kontakcie, działajmy wspólnie, teraz to  nic nie kosztuje,a  benefitów członkowskich nie brakuje.

Zapraszamy nowych Członków Stowarzyszenia, przyłączajcie się, korzystajcie z benefitów!

 


Aktywny arkusz rejestracji znajdziesz tutaj.


 

Komentarze

Dodaj komentarz