Testowanie emolientów Oillan Med+

2017-06-26

Wspólna akcja  Oillan med+ i Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych

W dniu 26 czerwca, 2017 roku przeprowadziliśmy wspólną akcję Oillan med+ i Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych. Tematem akcji było testowanie przez Członków PTCA oraz użytkowników Grupy Wsparcia na FB, 2 preparatów z serii Oillan med+, które są przeznaczone do pielęgnacji skóry ze schorzeniami dermatologicznymi (AZS, łuszczyca, chronicznie sucha i wrażliwa skóra, skłonna do alergii)?

Do testów Firma Oceanic S.A, nieodpłatnie przekazała oraz wysłała do „testerów” 200 zestawów składających się z 2 preparatów: Emulsji natłuszczającej do kąpieli dermatologicznej pojemność 200 ml oraz Balsamu intensywnie natłuszczającego pojemność 200 ml.

Preparaty w zestawach otrzymało 200 osób

Które jako pierwsze przesłały zgłoszenie na adres oillan@oillan.pl zawierające poniższe informacje:

  1. Imię i nazwisko
  2. Adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
  3. Wiek osoby, która będzie testować produkt
  4. Zgoda na przetwarzanie danych celem realizacji założeń testu (tekst deklaracji w podlinkowanym Regulaminie)
  5. Deklaracja wypełnienia ankiety z informacjami nt. wyników testu w terminie do 17.08.17

 

W linku znajdziecie Regulamin Akcji: Pobierz Regulamin Akcji. Akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, limit 200 zestawów w zasadzie został rozdysponowany w pierwszych godzinach od ogłoszenia startu testów.

 

Przy okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Firmie Oceanic S.A, właścicielowi marki Oillan med+ za uczestnictwo w tym jakże interesującym projekcie.

 

Komentarze

Dodaj komentarz