Akcja testowania nowości od Oillan Med+

Projekty testowania
Data: 27.02.2019 godz. 00.00

PTCA oraz marka Oillan med+ zapraszają do uczestnictwa w projekcie testowania nowych produktów! Mamy dla Was 100 darmowych zestawów dermokosmetyków (balsam + emulsja + krem). Szczegóły akcji w artykule

Uwaga! Test nowości Oillan!

Twoje dziecko cierpi z powodu alergii kontaktowej albo alergii na pyłki? Dokucza Ci kurz, pleśń albo sierść zwierzaków? Weźcie udział w teście preparatów dla dzieci (od 1. mies. życia) i dorosłych do skóry z objawami alergii kontaktowych i pyłkowych Oillan med+.
 
Pierwsze 100 osób, które prześlą zgłoszenie na adres ? oillan@oillan.pl otrzyma do testu zestaw z nowej serii Oillan med.+ (balsam+emulsja+krem). Test rozpoczyna się 27.02.2019.
Uwaga – test realizowany jest wyłącznie z udziałem członków PTCA.W treści maila konieczne jest zamieszczenie poniższych informacji:
 
  • Imię i nazwisko
  • Adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
  • Wiek osoby, która będzie testować produkt
  • Zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na test u osoby małoletniej
  • Zgodę na przetwarzanie danych celem realizacji założeń testu:

     

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oceanic S.A. z siedzibą w Sopocie wyżej wskazanych danych osobowych w celach związanych z Akcją Test Emolientów Oillan med+., tj. celem wydania kosmetyków, opracowania odpowiedzi ankietowych i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z wydaniem kosmetyków. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych, żądania ich usunięcia oraz do ich poprawiania na warunkach określonych ustawie o ochronie danych osobowych. Wyrażoną zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać informując o tym OCEANIC S.A. przesyłając e-maila na adres oillan@oillan.pl Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wszelkich informacji zawartych przeze mnie wypełnionej ankiecie w celach promocyjnych i marketingowych. Powyższa zgoda ma charakter wyłączny i nie jest ograniczona czasowo oraz terytorialnie. Zobowiązuję się nie korzystać względem Organizatora z przysługujących mi osobistych praw autorskich przysługujących mi wobec treści wypełnionej przeze mnie ankiety. Ponadto, oświadczam, że jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych”

 
Szczegółowy regulamin dostępny pod linkiem i na stronie www.oillan.pl.
Komentarze

Dodaj komentarz