Uzyskaj bezpłatną teleporadę dermatologa!

Aktywności Projektu #SOSatopia!
Data: 28.01.2021 godz. 00.00

Startujemy z rekrutacją do pierwszej części projektu #SOSatopia! – sprawdź jak zdobyć bezpłatną teleporadę dermatologa.

Mamy dla Was 80 bezpłatnych teleporad medycznych

Członkowie PTCA, którzy zakwalifikują się do tej części projektu, otrzymają od nas kody uprawniające do darmowej teleporady medycznej. Mamy dla Was 80 bezpłatnych wizyt dermatologicznych online do wykorzystania dla siebie lub dziecka. Teleporady są prowadzone przez wybitny zespół dermatologów z Dermokliniki w Łodzi, prowadzonej pod przewodnictwem Pań Profesor Joanny Narbutt (Krajowa Konsultant Dermatologi i Wenerologii) oraz Aleksandry Lesiak.  

 

 

Jak otrzymać kod na bezpłatną teleporadę?

Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatną teleporadę dermatologa dla siebie lub dziecka,  w pierwszej kolejności, wypełnił elektroniczny formularz rejestracyjny do 1. części Projektu #SOSatopia! (link poniżej). W formularzu zgłoszeniowym znajdziecie również zadanie konkursowe (pytanie otwarte), które należy wypełnić. Spośród osób, które zarejestrują się w formularzu, wybierzemy 80 (osiemdziesiąt), które otrzymają kody uprawniające do bezpłatnej teleporady medycznej dermatologa – wraz z instrukcja  w jaki sposób umówić się na telewizytę. Uprzejmie informujemy, że zwrotnie skontaktujemy się wyłącznie z osobami, którym przyznaliśmy kody.

Formularz rejestracyjny – bezpłatna teleporada dermatologa 

Zwyczajowo już Projekt jest skierowany do Członków Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). Jeśli jeszcze nie jesteś Członkiem PTCA-a chcesz korzystać z dowolnego wsparcia w ramach projektu, zapisz się koniecznie! To nic nie kosztuje. Elektroniczną deklarację członkowską znajdziesz w tym linku.

 


 

Organizator projektu #sosatopia!:

Projekt dzięki wsparciu finansowemu:

 

Obserwujcie stronę www i profil FB PTCA – tu niebawem będziemy informować o rekrutacji do kolejnych aktywności projektu #sosatopia!

 

Komentarze

Dodaj komentarz