Wsparcie produktowe Comfifast™

2017-02-15

Zakończył się Noworoczny Projekt Specjalny PTCA

Dzięki wsparciu  naszego Partnera Firmy BestMedicalBrands, wyposażyliśmy nieodpłatnie aż 20 rodzin atopowych w Polsce, pełnymi zestawami do mokrych opatrunków marki Comfifast™

Projektem i wsparciem objęte zostały Rodziny Atopowe zrzeszone w PTCA (Członkowie PTCA lub ich dzieci) lub pacjenci spoza PTCA, pisemnie wskazani przez dowolnego Członka PTCA.

W ramach Projektu Specjalnego, PTCA dostarczyło w dniu 15 Lutego, 2017 roku, nieodpłatnie na zasadach darowizny, do 20 wybranych spośród zgłoszonych rodzin, po jednym kompletnym zestawie do przeprowadzenia techniki mokrego opatrunku (WWT).

Pełen zestaw do przeprowadzenia mokrego opatrunku składa się z 2 koszulek marki Comfifast™ oraz 2 par legginsów lub rajstopek marki Comfifast™ (w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania na rozmiar).

Cena rynkowa jednego zestawu (wartość darowizny), kształtuje się na poziomie 303,00 zł.

Wybrane fragmenty wypowiedzi mam atopowych

Poniżej wybrane fragmenty wypowiedzi mam atopowych – Dlaczego to własnie my powinniśmy zostać obdarowanym i otrzymać darmowe zestawy do mokrego opatrunku Comfifast™?

 

Beata
„Bylibyśmy bardzo szczęśliwi jakby udało nam się załapać do tej dwudziestki szczęśliwców, którzy otrzymają dwa komplety Comfifast…”

 

Marta
„Dlaczego do nas powinny trafić ciuszki? Jak dotąd są one jedynym skutecznym sposobem na łagodzenie i radzenie sobie ze świądem, dzięki nim
nasz synek, nie spędza godzi na drapaniu, tylko bawi się i uśmiecha, tak jak to powinno być…”

 

Agata
„Zależy mi na dobrym wchłanianiu emolientu/sterydu podczas snu, kiedy skóra córki ma okazję się zregenerować. Nie pogardziłabym więc mokrym opatrunkiem, który by u
ulżył w swędzeniu i wzmocnił regenerację…”

 

Lucyna
„Skóra Dawida, to tylko jeden z elementów naszego życia z AZS. Jeden, a determinuje całe nasze życie, w największym stopniu…”

 

Agata
„Dzięki ubrankom Comfifast, Michasia nareszcie przesypia noce, a to daje jej siłę by cały dzień się śmiać, biegać i poznawać Świat…”

 

Kamila
„Używamy skarpetek i rękawiczek Comfifast na dzień suche, a na noc mokre, które pomagają mu zasnąć i przynoszą zdecydowaną ulgę w jego cierpieniu…”

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu Darczyńcy, Firmie BestMedicalBrands-Najlepszy Sklep Atopika!, dzięki której możliwe było obdarowanie i poprawa komfortu życia 20 atopowych rodzin w Polsce! Pełna oferta produktów dla atopików w sklepie medycznym, pod adresem www.sklepatopika.pl

Komentarze

Dodaj komentarz