Wesprzyj nas

Każda pomoc jest ważna, my wierzymy, że razem możemy więcej i swoją postawią i czynami pokazujemy, że można pomagać bezinteresownie i jako rodzice chorych dzieci walczący na co dzień z chorobą i przeciwnościami - wiemy, że nie ma barier nie do pokonania.
Wybierz kwotę wsparcia

 

Jeśli nie masz możliwości lub nie chcesz płacić on-line, możesz wesprzeć nas darowizną, przelewem na konto bankowe.

ING Bank Śląski S.A, Oddział w Warszawie
Nr rachunku IBAN: 70 1050 1012 1000 0090 3105 9893
Płatności zagraniczne IBAN: PL70 1050 1012 1000 0090 3105 9893 SWIFT (BIC)
code: INGBPLPW

Wsparli nas darowizną

Posiadasz firmę?

Istnieje kilka różnych form wsparcia, jakimi możecie Państwo nas zaszczycić, począwszy od członkostwa w PTCA, poprzez drobne darowizny i wsparcie okolicznościowe, aż do form współpracy bardziej sformalizowanych i „silniejszych” w przekazie i skutkach.

Zostań Członkiem Wspierającym

Dołącz do programu pełnego korzyści i przywilejów i zyskaj m.in.:

  • możliwość publikacji artykułów i reklam w kwartalniku „ATOPIA”
  • unikalny dostęp do rzetelnej wiedzy
  • uczestnictwo w spotkaniach, wydarzeniach i warsztatach edukacyjnych organizowanych przez PTCA; dostęp z komunikacją do ponad 85-tysięcznej grupy pacjentów i opiekunów

To nie wszystko!
Sprawdź wszystkie korzyści i zostań Członkiem Wspierającym PTCA

Przekaż darowiznę

Chętnie przyjmiemy każdą pomoc finansową, którą spożytkujemy na nasze cele statutowe.

Istnieje możliwość wpłat dowolnych kwot na rachunek bankowy PTCA – w takim układzie oferujemy zamieszczenie logo Partnera na stronie głównej PTCA w zakładce „Nasi Darczyńcy” oraz pełną informację w zakresie wykorzystania środków finansowych oraz działają tu wszystkie zasady podatkowe związane z działalnością darczynną osób prawnych.

W jaki sposób przekazać darowiznę? Tradycyjnie przelewem bankowym – wszelkie dane bankowe i kontaktowe znajdziesz tutaj.

Zamieść reklamę w Magazynie "Atopia"

Magazyn „Atopia” jest wydawnictwem interaktywnym dostępnym na stronach PTCA. Informacje o kolejnych wydaniach zamieszczamy na grupach wsparcia na Facebooku oraz rozsyłamy informację do Członków PTCA oraz bazy kadry medycznej. Liczba pobrań dla niektórych wydań „Atopii” sięga nawet 60.000.

Promocja Państwa firmy w magazynie „Atopia” może obejmować reklamę produktów lub firmy, artykuł sponsorowany, wyświetlanie produktu w sekcji „atopowe produkty”, ocenę produktu, umieszczenie informacji o produkcie w wybranym artykule.

Dla Członków Wspierających, ceny poszczególnych form prezentacji są negocjowane (w stosunku do cennika podstawowego). Poproś o indywidualną wycenę aktywności: info@ptca.pl

Dystrybucja próbek lub zestawów próbek (sampling)

Dzięki współpracy z różnymi Partnerami, mamy możliwość dystrybucji próbek lub wybranych zestawów próbek do określonej grupy docelowej. Próbki lub zestawy próbek dołączane są do zamówień realizowanych w sklepach e-commerce. Odbiorcami są wyłącznie rodziny z dziećmi z AZS oraz pacjenci.

Po zakończeniu dystrybucji Partner otrzymuje raport wysyłek uwzględniający lokalizacje (kod pocztowy i miasto) oraz formę dostawy (paczkomat, kurier DHL lub odbiór osobisty w siedzibie PTCA. Minimalna liczba próbek lub zestawów próbek w jednorazowym projekcie to 200 szt. Maksymalna zdolność dystrybucyjna to ok. 300 próbek/ pakietów próbek miesięcznie.

Zapytaj o koszt wysyłki: info@ptca.pl

Zostań Partnerem hybrydowej szkoły atopii lub łuszczycy

PTCA uruchomiło unikatowy projekt edukacyjny pod nazwą Akademia Zdrowej Skóry. Akademia to portal, w którym pacjenci, opiekunowie i kadra medyczna znajdą bardzo dużo wsparcia, głównie w atrakcyjnej formie wideo. W Akademii publikujemy wywiady, wideoczaty z lekarzami, bajki terapeutyczne, zapisy konferencji. W ramach Akademii, cyklicznie prowadzimy hybrydowe szkoły atopii i łuszczycy. Hybrydowe szkoły będą stacjonarnymi warsztatami dla pacjentów i opiekunów, które będą również transmitowane na żywo w Internecie.

Nasi Członkowie Wspierający (firmy) mają możliwość dołączania do poszczególnych edycji „Szkół” w roli Sponsora/Partnera edycji.

Zapytaj o możliwość partnerstwa w Akademii Zdrowej Skóry: info@ptca.pl

Uzyskaj Znak Rekomendacji Produktowej PTCA dla Twojego produktu

PTCA prowadzi projekty aplikacyjnego testowania produktów wśród pacjentów i ich opiekunów. Do testowania wybieramy rzeczywistą grupę docelową dla produktu, przez co testowane produkty trafiają wyłącznie do osób, które skorzystają i jednocześnie będą w stanie rzetelnie ocenić produkt. Pozytywne oceny produktów wyrażone w ankietach oceniających, mogą skutkować wydaniem przez PTCA Certyfikatu uprawniającego do korzystania ze Znaku Rekomendacji Produktowej PTCA.

Jeśli chcesz poznać proces i koszty związane z wydaniem Certyfikatu dla Twojego produktu, napisz do nas: info@ptca.pl

Stając się Partnerem lub darczyńcą PTCA, pomagacie Państwo przede wszystkim zwiększyć skuteczność i zasięg pomocy dla rodzin dotkniętych chorobami atopowymi.

Dziękujemy!