Projekt specjalny PTCA wsparcie produktowe

2017-01-03

Rusza Noworoczny Projekt PTCA

Dzięki wsparciu od naszego Partnera Firmy BestMedicalBrands, wyposażymy nieodpłatnie aż 20 rodzin atopowych w Polsce, pełnymi zestawami do mokrych opatrunków marki Comfifast™Projektem i wsparciem objęte zostaną Rodziny Atopowe zrzeszone w PTCA (Członkowie PTCA lub ich dzieci) lub pacjenci spoza PTCA, pisemnie wskazani przez dowolnego Członka PTCA.

W przypadku gdy Członek PTCA nie wskazuje na swojego podopiecznego/swoje dziecko jako beneficjenta Programu, a wskazuje inną atopową rodzinę oczekującą wsparcia – możliwe jest wskazanie tylko i wyłącznie jednego podopiecznego – przez jednego Członka PTCA.

W ramach Projektu Specjalnego, PTCA dostarczy nieodpłatnie na zasadach darowizny, do 20 wybranych spośród zgłoszonych rodzin, po jednym kompletnym zestawie do przeprowadzenia techniki mokrego opatrunku (WWT). Pełen zestaw do przeprowadzenia mokrego opatrunku składa się z 2 koszulek marki Comfifast™ oraz 2 par legginsów lub rajstopek marki Comfifast™ (w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania na rozmiar). Cena rynkowa jednego zestawu (wartość darowizny), kształtuje się na poziomie 303,00 zł.

Aby uzyskać wsparcie produktowe od PTCA (otrzymać darowiznę rzeczową) lub wskazać obdarowaną rodzinę, należy

  • W dniu zgłoszenia być aktywnym Członkiem PTCA ( zarejestrowany oraz z opłaconą roczną składką członkowską)
  • Zgłosić pisemne zapotrzebowanie na wsparcie produktowe, do PTCA: Prosimy przesłać do nas  drogą e-mailową, na adres info@ptca.pl, krótki opis przebiegu choroby, wskazać imiennie pacjenta i jego wiek oraz napisać jedno zdanie argumentacji, dlaczego wyroby medyczne do mokrego opatrunku, powinny trafić do tej konkretnej rodziny.
  • PTCA rości sobie prawo, do skontaktowania się zwrotnie tylko z wybranymi do Projektu Beneficjentami.
  • Lista zgłoszeń rodzin do wsparcia produktowego zostanie zamknięta w dniu 31 Stycznia, 2017 r. – do tej daty przyjmujemy zgłoszenia e-mailowe.
  • W terminie maksymalnie 7 dni od daty zamknięcia listy zgłoszeń, przedstawiciele PTCA skontaktują się z wybranymi do Projektu Beneficjentami, w celu ustalenia szczegółów dot rozmiarów oraz dostawy produktów.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu Darczyńcy, Firmie BestMedicalBrands – Najlepszy Sklep Atopika!, dzięki której możliwe jest obdarowanie i poprawa komfortu życia 20 atopowych rodzin w Polsce!

Pełna oferta produktów dla atopików w sklepie medycznym, pod adresem www.sklepatopika.pl

Projekt zakończony. Dostawa darmowych zestawów Comffiast nastąpiła w dniu 15 Lutego, 2017 r. Informację na temat zakończenia Projektu, można znaleźć klikając w TEN LINK.

Komentarze

Dodaj komentarz